Nuevo

SARAY HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ

Saray Holding

Vizyonumuz Güçlü, dinamik ve yenilikçi olmayı ön planda tutan, güven veren bir dünya şirketi olmak.

Osmangazi Mahallesi Yıldızhan Caddesi Köse Sokok No:4
Sancaktepe/Samandıra – İSTANBUL
34887 / İstanbul /
Turquia

Información de la Empresa SARAY HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ

Presentación

Principles and Goals of the Saray Holding 
Our principles as Saray holding are to be faithful, resolved, patient, persistent, hardworking and successful.
We believe as the Executive Board and the management staff of Saray Holding that integrity, to be scientific, respectful to domestic and international values, innovative, sharing, dynamic, powerful and work with the modern methods, conservatism, looking to the future with trust by taking power from the past, respect the environment and human, is the golden keys to the long lasting, successful institutions and companies.

Saray Holding is an institution that acts according to the universal laws of the economy and prioritize the service to people with the understanding of “value and serve the people thus your institutions lives”.

Our goal is directing our activities according to the universal principle of valuing people, consider the consumer needs according to serve the humanity, connecting the companies that are formed as a result of following closely the scientific and technological developments and new investments and become a “Global Food Giant”.

Saray Holding and its companies believes that the most important capital is people and we pay attention to training. We believe that the world resources must be utilized without unnecessary loses and environmental pollution with taking consideration of quality, profit and capacity elements.
As the management of Saray Holding we materialize a working approach that believes in integral group activity as a management and employees with a conscience that aims the universal peace and development of humanity.

We believe that Saray Holding and similar institutions, their employees and nations they have functioned in  will help the prosperity, peace and happiness of the humanity, protection of the world resources  and all living creatures.
SAMİ ÖZDAĞ
President of the Executive Board of Saray Holding 

Información general

Año de Fundación
Registration no 7450057907
Tipo de empresa Oficina central - Almacén - Centro de distribución - Fàbrica - Oficina Registrada - Oficina de ventas - Servicio de depósito - Sucursal
Fax +90 3382241115
Web http://www.sarayholding.com.tr/ http://saraybiskuvi.com.tr/ http://www.milkman.com.tr/ http://www.ensar.com.tr/ http://www.greeneco.com.tr/

Marcas

 • Saray Bisküvi  (Productor, Distribuidor / Importador, Exportador)

  Bir Saray Holding kuruluşu olarak faaliyetlerini sürdüren Türkiye’nin sevilen bisküvi markası Saray, 1961 yılında Karaman’da yolculuğuna başladı. 1979 yılında misafir şekerleri, toffee şekerler, akide şekerleri ve lokum üretimiyle süren lezzet hikâyesi, 1981 yılında tescillenen Saray markası ile tüketicinin damak zevkine uygun 400’ü aşan ürün gamıyla devam ediyor. 1995‘ten bu yana tanınmış marka unvanına sahip olan Saray; bisküvi, gofret, çikolata, kek, kraker ve şekerleme kategorilerinde yılda 50 bin ton üretim yaparak tüketicisine ulaştırıyor. 
  Temel amaçlarını insan, inovasyon, büyüme, kârlılık, marka ve tedarik zinciri alanlarına odaklayan Saray Bisküvi; büyüme, kârlılık ve hizmet kalitesi anlamında önemli mesafeler kat ederek dünya standartlarında üretim yapıyor. 1981 yılından bu yana çalışanlarına aş, paydaşlarına iş, ihtiyacı olana dost, müşterisine mutluluk kaynağı oluyor. 
  Saray Bisküvi, arkasına aldığı Turquality gücü ile dünyanın en son teknolojilerinin kullanıldığı, bölge ülkeler ve Avrupa’nın en modern ve yüksek kapasiteli tesisleri arasında yer alan Karaman ve Kırklareli Fabrikalarında ürettiği yenilikçi ürünlerini 110’dan fazla ülkeye ihraç ediyor. Saray Bisküvi, aynı zamanda Saray Holding iştiraklerinin doğmasına katkı sunarak yeni yatırımlarda tetikleyici oluyor.
  Türkiye atıştırmalık pazarında markalı ürün üreten en büyük firmalarından biri olan Saray Bisküvi, globalleşme yolunda hızla ilerliyor. Sahip olduğu azim ve inançla, inovatif yaklaşımı, yenilikçi düşünce yapısı, hızlı ve dinamik karar alma ve uygulama süreçleri ile Saray, bugün bir dünya markası olma yolundaki hedeflerine giderek daha çok yaklaşıyor.

 • Milkman  (Productor, Distribuidor / Importador, Exportador)

  Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olarak 30 yılı aşkın süredir kaliteli ve farklı üretim tecrübesi, enerjik, sağlıklı ve her yaş grubuna hitap eden ürünleriyle 80 ülkede her gün milyonlarca insana ulaşan Saray Holding, aynı vizyon ile MİLKMAN Süt ve Süt Ürünleri A.Ş’yi kurmuştur.Hızla gelişmekte olan süt pazarındaki ihtiyaçları karşılamak üzere, Karaman’da inşa edilen tesisimiz, dünya standartlarında üretim yapma hedefiyle tamamlanarak, 2014  yılının sonunda 6500 m2’si kapalı olmak üzere toplam 46000 m2’lik bir alanda, faaliyet göstermeye başlamıştır.

  Milkman kuruluşunun üzerinden henüz kısa bir süre geçmesine karşın, dinamik yapısı, müşteri memnuniyeti ilkesi ve ihracat tecrübesiyle, ürünlerini dünya pazarında geniş kitlelere ulaştırmayı başarmıştır.Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek, ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak öncelikli görevimiz ve hedefimizdir.

  Milkman misyonu; süt ve süt ürünleri sektöründe sağlıklı, hijyenik, doğal ve verimli üretim yaparak, yüksek teknoloji ve güçlü arge alt yapısıyla, lezzetli, sevilen ve güven veren ürünler sunmaktır.
  Milkmanvizyonu; süt ve süt ürünleri sektöründe güçlü, dinamik ve yenilikçi olmayı ön planda tutan, güven veren küresel bir marka olmaktır.

  Milkman, tüketicimemnuniyeti her zaman önceliği olan, üretimde ve ürün geliştirmede en son teknolojiyi yakından takip eden, her zaman yeniliklere açık olan bir değere sahiptir. Değişen ve gelişen piyasa ihtiyaçlarını yakından takip ederek tüketiciye kolayca ulaşabileceği yüksek kalitede ürün sunar.

  Milkman’de üretim anlayışı, kaliteli üretim hassasiyetini ilk sıraya koyarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı olmaktır. Bu bilincin oluşması ve uygulanması amacıyla, dünyada kabul görmüş eğitim sistemleri, titizlikle seçilen çalışanlarımıza aşılanmakta, uygulamada getirdiği olumlu sonuçlar memnuniyetle değerlendirilmektedir.

  Günlük 300 ton süt işleme kapasitesine sahip olan fabrikamızda, ana hammadde olan süt, kurulu bulunduğu bölgedeki çiftliklerden özenle temin edilmektedir. Bunun yanı sıra üreticilerimizi daha yüksek kalite ve yeterlilikte hammadde üretmeye teşvik edilmekte olup, yapılan alımlar sayesinde üreticilere önemli miktarda ekonomik katkı sağlamaktadır. Firmamızın uyguladığı karşılıklı memnuniyet esasına dayalı bu yöntem ile, doğrudan veya dolaylı olarak istihdama katkıda bulunmaktadır.

  Milkman’de hammadde, üretime girmeden önce ve son üründe, gelişmiş laboratuvar ortamımızda fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik alanlarda test edilmektedir. Alanında eğitimli ve tecrübeli uzman kadromuz, son teknoloji üretim sistemlerini kullanarak, ilk aşama olan süt alımından, son aşama olan ambalajlı ürün sevkiyatına kadar tüm tedarik zincirini kalite çemberleri yaklaşımıyla yönetmektedir.
  Milkman’de ürettiğimiz kaliteli ve sağlıklı ürünler, kendi markamız veya müşteri markası olarak, küçük işletmeci’den, ulusal ve uluslararası market zincirlerine kadar, geniş bir dağıtım kanalında değerli tüketicilerimize ulaştırılmaktadır. Fabrikamızda üretilen her ürüne aynı hassasiyet ve özenle yaklaşılmakta olup, tamamı standart kalite anlayışına dayalı şekilde üretilmektedir.

  Şirketimizin faaliyet gösterdiği gıda sektöründe, olması gerektiği gibi, kalite kavramının bilincinde olmak, eksiksiz hijyen ve gıda güvenliğini sağlamak, başarı için kaçınılmaz bir şarttır ve aynı hassasiyet firmamız üretiminde de özenle sürdürülmektedir.  ISO 22000, ISO 9001/2008 ve Helal Gıda Sertifikaları ile tescillediğimiz kalitemizi, değerli müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 • Greeneco Enerji Elektrik  (Productor)

  GREENECO ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
      Greeneco Enerji Mart 2012 de Saray Holding ile Acarsan Holding'in %50 jv ile kurulmuştur. Kurulduktan çok kısa bir süre sonra MTA tarafından açılan 6 adet jeotermal alanın ihalesini kazanmıştır.
      Greeneco kuruluşundan hemen sonra MTA'nın açtığı Türkiye'nin son kalmış en değerli jeotermal alan ihalelerine girerek hem elektrik enerjisi üretimi potansiyeli en yüksek Denizli-Sarayköy ve Bolu-Seben gibi alanları bünyesine katarken, öte yandan da turizm cenneti Köyceğiz, Dalyan'ı, Fethiye'yi, Silifke'yi ve konumu itibariyle Konya-Karapınar gibi turizm ve seracılık açısından değerli alanları bünyesine dahil etmiştir.
   

 • Ensar Makine  (Productor / Importador, Exportador)

  Saray Bisküvi ve Gıda Sanayi A.Ş. nin atıştırmalık sektöründeki tecrübesinin makine sektörüne aktarılması ile 1995 yılında faaliyetlerimize başladık.
      İstanbul ve Karaman’daki 10.000 m2 kapalı alana sahip tesislerimizde;
       Kalıp Çikolata, Bar, Gofret, Rulo Gofret, Kek, Rulo Kek, Kraker, Bisküvi, Spesyal Bisküvi, Kremalı Sandviç Bisküvi, Marshmallow Sandviç ürün gruplarında anahtar teslim hatlar kurmaktayız.
       Ensar olarak ayırıcı özelliğimiz hem gıda sektöründe üretici olmak hemde makine ve tesis kurumları yapıyor oluşumuzdur. Ensar anahtar teslim tesisler kurar, son ürünü üretmenize yardımcı olur ve kadrolarınızın üretim konusunda eğitimini sağlar. Ensar üretim reçeteleri hazırlama konusunda, üretim kapasitelerinin maksimize, üretim verimliliğinin optimize edilmesinde ve maliyetlerin minimize edilmesini sağlar.
       Kurulumlarımızın %80 lik kısmı ihraç edilmektedir. Avrupa, Orta Asya, Türki Cumhuriyetler, Güney Afrika, Kuzey Afrika ve Orta Doğu da çalışan tesislerimiz bulunmakta ve kurulumlarımız devam etmektedir.
       Ensar sadece anahtar teslim tesis kurulumda değil ayrıca bilgi birikimi(know-how) ve tecrübede aktarmaktadır. Amacımız bu hizmetleri sağlayarak sizlerin çözüm ortağınız olmaktır.

 • Mobsar  (Productor, Distribuidor / Importador, Exportador)

  21 bin metrekarelik faaliyet alanı ile onlarca ülkeye mobilya ihracatı...
  MOBSAR Mobilya Sanayi A.Ş. 2007’de Düzce’de kuruldu. Saray Holding bünyesinde kurulan İstanbul merkezli MOBSAR, 'Verelli' markası ile mobilya sektöründe faaliyet gösteriyor. Oturma ve genç odalarından yemek ve yatak gruplarına, tamamlayıcı birçok aksesuara geniş bir ürün yelpazesi ile seri üretimini ve pek çok ülkeye ihracatını başarıyla sürdürüyor. Alman ve İtalyan menşeli son teknoloji makina üretim parkuru ve uzman kadrosuyla imalat yapan MOBSAR, dünya trendlerini takip eden özgün mobilya tasarımıyla öne çıkıyor.

video

Cifras claves SARAY HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ

Empleados

 • en Delegación

  Cifra desconocida 

 • Empresa

  Cifra desconocida 

Dirigentes SARAY HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ

Dirigentes

Bay Sedat Gülcan

Secretario General

Inglés, Turco

Bekir Özdağ

Presidente del consejo

Turco

Actividades SARAY HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ

Actividades

Video SARAY HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ